Jeśli masz pytania dotyczące kolekcji „Martynka” zapoznaj się w pierwszej kolejności z sekcją najczęściej zadawanych pytań - FAQ.

Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią lub sugestią, skontaktuj się z nami:

Biuro Obsługi Klientów:
E-Mail: deagostini@communication.com.pl
Telefon: 22 488 62 01
Fax: 22 488 62 51


De Agostini Polska Sp. z o.o.
Ul. Ciszewskiego 15
02-777 WarszawaMożesz także skorzystać z formularza kontaktowego:
(Pola oznaczone "*" muszą zostać wypełnione)
Imię:*  
Nazwisko:*
Ulica:*
Kod pocztowy:*
Miasto:*
E-mail:*
Numer klienta:
Wpisz treść
pytania:*

De Agostini Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-777) przy ul. Ciszewskiego 15 jako administrator podanych przez Państwa danych osobowych informuje, że będą one przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Ponadto, w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody, dane osobowe będą także przetwarzane w celu realizacji działań marketingowych oraz przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną. Jednocześnie informujemy, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanych celach nie jest konieczne do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez De Agostini Polska sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celu realizacji działań marketingowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez De Agostini Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną na podany w formularzu adres poczty elektronicznej (e-mail).